Konkurs

Klinij TUTAJ aby przejśc na posta z konkursem. Zapraszam serdecznie na konkurs na tym blogu, w którym osobiście sama biorę udział ;d

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

♥♥♥

Hej wam ;*
U mnie jakoś leci. Muszę przyznac, że jestem nieco zdołowana, ale cóż. Tak to jest, jak okazuje się, że Twoje ,, kumpele " mają Cię w dupie i odzywają się tylko wtedy, kiedy im się nudzi lub czegoś chcą. Nie będę się jednak nad tym rozczulac. Z resztą. Za tydzień szkoła, a ja mam zamiar w tym roku porządnie wziąc się do nauki. W końcu trzecia klasa, testy, wybór szkoły, więc podejrzewam, że będę miała o wiele mniej wolnego czasu, niż miałam w tym, czy poprzednim roku. Ogólnie, kupiłam sobie dzisiaj spódniczkę i najprawdopodobniej założę ją na rozpoczęcie. 
Taka tam. Zapłaciłam za nią 30zł, więc nawet tania. 
No właśnie, a co do szkoły..Za tydzień już początek roku, a ja jedyne co mam kupione to książki i piórnik, więc trzeba wreszcie zrobic jakieś zakupy szkolne. 
Ogólnie to chcę zrobic jakąś akcję tutaj na blogu i mam kilka pomysłów, ale nie wiem czy się sprawdzą. Myślę, że pierw poczekam, aż będzie troszkę więcej obserwatorów czy coś.
No i zastanawiam się nad tym, czy nie zacząc nagrywac raz na jakiś czas filmików, jednak nie mam pojęcia na jakie tematy, więc to również muszę przemyślec.
Hmm. Obejrzałam dzisiaj film ,, Tylko Ciebie chcę " ( z 2012r ). Jest to kontynuacja ,, Trzy metry nad niebem " i...no cóż, polecam oba te filmy. Oczywiście na obu płakałam jak nie wiadomo co, ale to się wytnie.
A teraz już idę, może obejrzę jakiś film. No właśnie..Poleciłby mi ktoś jakiś ciekawy film ? Romans, dramat, horror ? Obojętnie, byle nie thrillel.
Pa ;*

4 komentarze:

 1. laadna spódniczka:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog. :) W wolnej chwili zapraszam do siebie. http://wizianet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Spódniczka jest naprawdę śliczna. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog :)
  PS my też już ciebie obserwujemy.
  POZDRAWIAMY ! ;p

  OdpowiedzUsuń