Konkurs

Klinij TUTAJ aby przejśc na posta z konkursem. Zapraszam serdecznie na konkurs na tym blogu, w którym osobiście sama biorę udział ;d

sobota, 4 sierpnia 2012

Takie tam ^^

Cześc wszystkim ! ;d
Wczoraj nie napisałam, bo mi się nie chciało i właściwie nie miałam o czym, bo ogólnie cały dzień spędziłam w domu, tak jak dzisiaj z resztą. Więc wczoraj oglądałam starszą wersję ,, Trzy metry nad niebem " i muszę przyznac, że się rozczarowałam. Wersja z 2010 roku jest o wiele lepsza, a ta starsza nawet mnie nie wzruszyła. Moje zdanie co do tego, że starsze filmy są fajne, nieco się zmieniło, ale przecież jeden film nie zaważy na mojej opinii. Później oglądałam pod wieczór w tv Harry'ego Pottera oczywiście, a następnie komp i fb. Zrobiłam Klaudii nagłówek tak, jak prosiła. Właściwie zrobiłam dwa, ale tylko jeden jej wysłałam, jednak tutaj wstawię oba. 

Klaudia widziała tylko ten pierwszy, ale teraz ma okazję zobaczyc i drugi. 
Dzisiaj ogólnie też dzień w domu spędziłam. Anka próbowała mnie z domu wyciągnąc, ale załapałam lenia i nie chciało mi się. Obejrzałam sobie ,, Lol " wersję z 2012 roku, bo starszą oglądałam wcześniej. I ogólnie obie mi się podobały. Później obejrzałam sobie Harry'ego Pottera piątą częśc i jakoś tak mi dzień zleciał. 
Jutro mam urodzinki, a moja kochana siostrzyczka powiedziała mi, co kupiła mi mama. Otóż to, kupiła mi spodnie, które miałam sobie zamiar sama kupic, tylko czekałam na jakąś kaskę, a teraz już je mam. I muszę przyznac, że cieszę się z tego prezentu.
A oto właśnie ona, Zosiaa <333
Ogólnie, to na następny weekend miałam jechac z Adą do Poznania do Agaty, ale Ada jednak nie może, więc teraz muszę namówic mamcię, żeby mi pozwoliła samej pojechac. Bo jak ona twierdzi ,, jeszcze wysiądę nie na tej stacji co trzeba " , ,, bądź zasnę w pociągu i przejadę stację ". Hmm. Wiem, że jestem często nierozważna, ale raczej nie aż tak. Mam nadzieję, że jednak będę mogła pojechac. 
A na dzisiaj to chyba tyle. Pa ;*

7 komentarzy:

 1. Hahaha, ale ciężko się u Ciebie czyta przez tą czcionkę :DD
  Nagłówki ładne, ale chyba szukam czegoś innego :c Takiego bardziej...zwykłego, poważniejszego.
  Ile masz lat? +daję do obserwowanych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, jasne ;d
   A lat skończyłam piętnaście dzisiaj xd

   Usuń
 2. Super nagłówki i sweet siostra :3 W jakim programie robisz nagłówki i jak ? ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagłówki robię w PFS ( photofiltre studio ), a jak, to nie potrafię wytłumaczyc ;d Najczęściej szukam instrukcji na internecie i potem się uczę bądź sama się bawię, aż coś mi wyjdzie xd

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego :) Słodka jest ta Zosia >.<

  OdpowiedzUsuń
 4. swietny nagłówek : )

  zapraszam na photographypassiion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń